لیوان دو جداره یخ زن ظاهری متفاوت و زیبا دارد که در دو طرح کوکاکولا و پپسی موجود است. لیوان یخی یک لیوان دو جداره است که در جداره داخلی آن نوعی مایع مخصوص ژلاتینی است. که این مایع ژلاتینی ظاهری شکیل به لیوان میدهد و این مایع ژلاتینی باعث خنک شدن نوشیدنی شما میشود. اگر لـیوان یخی را به مدت ۲ یا ۳ ساعت درون فریزر قراردهید مایع درون جداره یخ میزند و بعد از اینکه نوشیدنی خود را درون لیوان یخی میریزید سرمای ذخیره شده درون لیوان به نوشیدنی شما منتقل میشود و بعد از کمی هم زدن می توانید یک اسموتی خنک و گوارا داشته باشید.

 

 

لیوان دو جداره یخ زن خود را همیشه در فریزر نگهداری کنید تا در هنگام تهیه اسموتی بتوانید از سرمای لیوان استفاده نمایید. همچنین طراحی نوین و زیبایی که لیوان دو جداره یخ زن دارد نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. شکل ظاهری و مایع ژلاتینی دیواره لیوان احساس خنکی را به فرد انتقال می دهد که این امر باعث می شود کودکان و حتی بزرگترها نیز به نوشیدن آبمیوه های طبیعی یخی تشویق شوند. طرح های لیوان دوجداره یخ زن که هر شخصی با هر سلیقه ای میتواند لیوان مخصوص خودرا داشته باشد. با خرید لیوان دوجداره یخ زن لذت نوشیدن اسموتیهای خنک و گوارا را در کنار خانواده تجربه کنید. ظرفیت داخلی این لیوان 400 سی سی است.

 

 

روش استفاده از لیوان دوجداره یخ زن:

اگر می خواهید از این لیوان برای تهیه اسموتی استفاده کنید ابتدا آن را ۲ تا ۳ ساعت درون فریزر به صورت برعکس قرار دهید. سپس آبمیوه طبیعی را درون لیوان ریخته و به آرامی هم بزنید. سرمای دیواره لیوان به آبمیوه انتقال پیدا خواهد کرد و به آرامی مایع درون لیوان یخ می زند. حالا می توانید یک لیوان آبمیوه اسموتی یخی نوش جان کنید.